Wieciorka

t5 t4 t3 t2 t1
Witajcie,
zapraszam na podstawowy kurs tradycyjnego masażu tajskiego, który znów poprowadzi Bali (Balazs Nemeth), mój ulubiony nauczyciel. Tak jak w tamtym roku, kurs odbędzie się w Więciórce, w Beskidzie Makowskim i potrwa cały tydzień, od 20 do 27 kwietnia.
Poniżej znajdziecie dokładny opis, w załącznikach zdjęcia z zeszłorocznej edycji.
Mamy 12 miejsc, mam nadzieję, że ktoś z was się skusi i zdąży ze zgłoszeniem 😉
Także, jeśli znacie kogoś, komu warto by polecić tę ofertę, proszę o jej przekazanie – dziękuję!
W razie pytań, piszcie oczywiście. (mantreusz@gmail.com)
Pozdrawiam serdecznie,
Mateusz Flak

Z radością zapraszamy na drugi w Polsce tygodniowy kurs prowadzony przez Balego, mistrza masażu tajskiego!

20 – 27 kwietnia 2016, Więciórka, Beskid Makowski (godzina samochodem od Krakowa, w stronę Zakopanego).

7-dniowy kurs tradycyjnego tajskiego masażu jogicznego dla początkujących jest przeznaczony dla osób, które nie spotkały się jeszcze z tą formą masażu, jak i dla tych, którzy już praktykują masaż tajski. Celem warsztatu jest położenie fundamentów pod fizycznie i energetycznie bezpieczną praktykę.
Uczestnicy otrzymają certyfikaty z informacją o liczbie godzin nauki.

Przyjeżdżamy i spotykamy się wieczorem 20 lipca (środa), następnego dnia od rana rusza tydzień zajęć.
Zajęcia rozpoczynają się poranną praktyką medytacji i tai-chi, która wspiera i uzupełnia praktykę masażu.

Program dnia:
6.00 – medytacja
6.45 – tai-chi
8.00 – śniadanie
9.30 – tajski masaż jogiczny
13.00 – obiad i odpoczynek
15.00 – tajski masaż jogiczny
18.30 – kolacja

po 19.00 – czas wolny, czyli zwykle ognisko, rozmowy

Kurs prowadzony w języku angielskim, z tłumaczeniem na język polski.

KOSZT: 1200 zł – w tym kurs, materiały do nauki, nocleg i wyżywienie.
Zaliczkę w wysokości 300 zł należy wpłacić do 5 kwietnia na podane niżej konto.

ZAPISY i WPŁATA: Mateusz Flak, mantreusz@gmail.com lub tel. 606 904 769
nr konta 19 1140 2017 0000 4402 0783 3348 (Mateusz Flak)

Tradycyjny TAJSKI MASAŻ JOGICZNY to metoda leczenia o wielu obliczach. Czasem przypomina taniec pełen miłosierdzia (ang. ‚loving-kindness’, buddyjskie ‚Metta’), czasem to precyzyjny leczniczy system, który wytwarza w ciele ruch i przestrzeń, czasem dotykowa medytacja w ruchu…
Celem masażu jest zrównoważenie energii w ciele pacjenta, tak by przepływały one swobodnie wzdłuż centralnej osi energetycznej.

Uczestnicy kursu otrzymają wprowadzenie do tradycji rozumianej jako sposób życia – nacisk jest położony na dawanie masażu w pełni świadomie, ze spokojem umysłu i poczuciem miłosierdzia. Dzięki temu masaż można postrzegać jako sublimujący zwykłą „pracę z ciałem” w porozumienie i duchowy rozwój masującego jak i otrzymującego masaż.
W czasie kursu będziemy pracowali ze wszystkimi najważniejszymi liniami energetycznymi ciała, budując repertuar technik, który w ostatni dzień warsztatu pozwoli ofiarować masaż całego ciała. Taka zamknięta sesja trwa około dwóch godzin i jest skomponowana stosownie do stanu zdrowia, rozmiarów i zakresu ruchów pacjenta.

PROWADZĄCY:
Bali (Balazs Nemeth) – regularnie poznawał manualne metody lecznicze dostępne w Europie aż do chwili zetknięcia się z tajskim masażem jogicznym w Chiang Mai w 2000 r. Nastąpiły lata terminowania u mistrzów stylu północnego – Chongkola, Asokanandy, Krishnatakiego, Laurina Bertelli, Pichesta Boonthumme – które zaowocowały gruntowną wiedzą i umiłowaniem stylu oraz pomyślną praktyką.
Bali rozpoczął kurs nauczycielski w Sunshine Network pod okiem Laurino, któremu przez 6 lat asystował w jego kursach prowadzonych w Tajlandii i Indiach. Lata nauki z Laurino dały wiedzę o tym jak tajski masaż jogiczny sprawdza się jako droga duchowa, wsparta przez medytację vipassany, metta medytację, jogę i tai-chi.
Od 2012 r. Bali jest w pełni autoryzowanym nauczycielem Sunshine Network, uczy na Węgrzech, w Słowacji, Belgii, Niemczech, Polsce i w Tajlandii. W polu jego głównych zainteresowań leżą: kwestia postawy, ergonomia, fizyczne podstawy bezpiecznej i owocnej praktyki.
Daje warsztaty masażu tajskiego na poziomie zaawansowanym – „Hands Free”, terapie leczenia bólu dolnego odcinka pleców, tajski masaż stóp, tajski masaż kompresami ziołowymi, oraz 6 i 12-dniowe kursy dla początkujących.

internetowa strona Balego
http://www.thaimasszazsinfo.5mp.eu/

strona szkoły Sunshine Network
http://www.thaiyogamassage.infothai.com/

MIEJSCE:
Więciórka, Beskid Makowski
Wioska w Beskidzie Makowskim, tam gdzie kończy się droga. Śpimy w ostatnim domu we wsi, tuż pod lasem, bez internetu i zasięgu telefonów. Gotujemy zdrowo i pysznie a do tego wegańsko na kuchni opalanej drewnem. Jemy świeże sezonowe warzywa i owoce oraz zioła prosto z łąki. Pijemy herbatę na tarasie z widokiem na ogród. Ucinamy sobie drzemkę w hamaku albo na huśtawce przy grządkach. Wokół lasy i łąki beskidzkie.
Nocleg na materacach w klimatycznych 3-4 osobowych pokojach na poddaszu. Do dyspozycji uczestników są 2 łazienki ze wszystkimi wygodami cywilizowanego świata.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.