Michał Maciaszek

michal0
AcroYoga to nowatorska forma praktyki, która jest doskonałym i ekscytującym sposobem na poznanie swoich możliwości, przełamanie barier a także nauką wzajemnego zaufania. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej.

Demo 1

– – – – – – – – – –

AcroYoga to połączenie dynamicznej mocy gimnastyki akrobatycznej, świadomości jogi i relaksującego masażu tajskiego. Zawiera w sobie elementy bazujące na świadomości ciała, jak również ćwiczenia o potencjalnym działaniu terapeutycznym dla ciała i ducha.

Najbardziej niezwykły w AcroYodze jest kontakt z drugą osobą i budowanie z nią silnej relacji – podczas praktyki nie tylko doświadczamy wyjątkowej bliskości z drugą osoba, ale także uczy się wzajemnego zaufania.

Ćwiczenie AcroYogi wyzwala pozytywne emocje, otwiera nasze serca i umysły na innych, jest także szansą na poznanie wspaniałych ludzi, dzielących podobne pasje. Poza tym doskonale wzmacnia ciało, w szczególności mięśnie utrzymujące prawidłową postawę, działa nadzwyczaj odprężająco i pozwala na fizyczne uwolnienie napięć, w szczególności kręgosłupa. Wystarczy trochę zaangażowania i chęci, a efekty ćwiczeń będą zauważalne już po kilku tygodniach.

– – – – – – – – – –

Możesz przyjść z partnerem, jeśli czujesz się bardziej komfortowo pracując ze znajomą osobą. Ale na warsztacie znajdziesz mnóstwo ludzi do wspólnej praktyki, zarówno podczas zajęć jak i do doskonalenia swoich umiejętności w przyszłości.

Trenujemy boso, w sportowym stroju (najlepiej nie śliskim!) na macie do jogi.

– – – – – – – – – –

Plan warsztatu:

12.03.2016 (Sobota)
11:00 – 13:30 FUNdamentals czyli dla zaczynających swoją praktykę z uśmiechem budujemy acroyogowe fundamenty! (dla już ćwiczących kalibracje, czyli odchodzimy od starych przyzwyczajeń i włączamy kreatywność)

15:30 – 17:00 ABC Stania na rękach i pozycji odwróconych

17:00 – 19:30 Szukamy balansu w sobie i w kontakcie z innymi a gdy go znajdziemy, to obracamy nasz świat do góry nogami.

Niedziela
11:00 – 13:30 Świecimy jak gwiazdy, czyli jak bezpiecznie i z łatwością znaleźć swój prawdziwy potencjał i zrobić coś co wydawało się nam fizycznie niemożliwe

15:30 – 18:00 Poza horyzontem, czyli zamykamy oczy i dajemy się ponieść

– – – – – – – – – –

Koszta
(zaliczka bezzwrotna 50zł do 01.03.2016 // po tym terminie):

Pełen warsztat AcroYoga + Stanie na rękach (11.5 godzin):
– 170zł / 210zł

Jeden dzień AcroYoga (5 godzin)
– 90zł / 110zł

Jeden blok AcroYoga (2.5 godziny)
– 50zł / 60zł

Stanie na rękach (1.5 godziny)
– 40zł / 45zł

Zapisy i kontakt
omterlecki@gmail.com

Zaliczkę proszę wpłacać bezpośrednio na miejscu u Oskara

lub na konto:

SJON HIPPOLAND
30 1140 1010 0000 5227 9500 1010

Warsztat odbędzie się gdy zbierze się przynajmniej 10 osób.

– – – – – – – – – –

Michał Maciaszek jest pasjonatem AcroYogi, pierwszy raz zetknął się z nią w 2012 roku na plażach Goa w Indiach. W 2013 AcroYogowy JAMbassador w Warszawie. W 2014 pierwszy i jedyny certyfikowany instruktor AcroYogi w Polsce. Nauczyciel na największych AcroYogowych spotkaniach w Europie, Nordic AcroYoga Gathering, Urban AcroYoga Retreat, German Kula Celebration etc. W 2015 organizator Polish AcroYoga Gathering w Burdągu. Regularnie praktykuje jogę i kalistenikę a od dzieciństwa zajmuje się gimnastyką, akrobatyką i różnymi nowoczesnymi dyscyplinami pokrewnymi (parkour, tricking, xma).

http://www.acroyoga.org/app-teacher-directory/michal-maciaszek
http://www.michalmaciaszek.pl/

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.