Julia Gmosińska

juliagm

Cena za 2 dniowe warsztaty Acro+Masaż: 130zł

Atrakcyjne rabaty dla:

  • osób które wpłacą do 1 maja – 20 zł taniej !
  •  tych co już byli na warsztatach z Julią – dodatkowe 10 zł taniej !!
  • osób które przyprowadzą ze sobą kogoś. – jeszcze taniej o 10zł !!!

 

Zapisy i  Informacje :

telefon : 662-041-580 ( Julia )

@mail: julia.gmo@gmail.com

Julia na Facebook’u

 

AcroYoga to praktyka łącząca jogę, elementy akrobatyczne i masaż tajski.

Aby w pełni doświadczać kojącej mocy terapeutycznej , tym razem rozpoczniemy od klasycznej praktyki masażu tajskiego – zaczniemy więc na macie.

Drugiego dnia wzbogaceni o podstawową wiedzę o technikach masażu, rozpoczniemy eksplorację przenoszenia ich na terapeutyczne pozycje acroyogi.

W planach praca nad solidnymi podstawami, balansem, detalem, tak aby doświadczyć głębokiego relaksu.

Gdy czujna osoba asekurująca i solidna baza będą dbać o nasze bezpieczeństwo – może uda nam się zamknąć oczy ?

Wszystko bezpiecznie i dla każdego – nie musisz być akrobatą, joginem ani tancerzem -po prostu bądź. Nie ma ograniczeń wiekowych i kondycyjnych. Zacznij tu gdzie jesteś.

Plan zajęć:  sobota 9 maja

 Zmieniony !!!!!

  • Wstępnie 12:00 -18:00

  • Informacje:

  • Mateusz :606-904-769

Masaż Tajski poprowadzi  Mateusz Flak

 

Mateusz to masażysta, praktykant kursów organizowanych przez Sunshine Network, szkołę z siedzibą w Chiang Mai, w Tajlandii. Obecnie prowadzi prywatną praktykę w Krakowie.
Uczy się u mistrzów z wieloletnią praktyką: Laurino Bertelli, Balazs Nemeth, Zoltan Gyorgyovics, masujących i uczących w wielu miejscach Europy i Azji.

Masaż tajski obejmuje pracę z liniami energetycznymi (sen), które przebiegają przez nasze ciało, i akupresurę specjalnych punktów terapeutycznych oraz refleksologię. Stosuje się też szereg technik rozciągających, w postawach typowych dla jogi, dlatego nazywa się go czasem „jogą dla leniwych”.

Dobroczynne efekty masażu są niezliczone: pobudzenie ciała energetycznego i zniesienie blokad, stymulacja przepływu w układach krwionośnym i limfatycznym, zwiększenie odporności organizmu, rozluźnienie mięśni, mobilizacja stawów, wreszcie pomoc w konkretnych schorzeniach i bólach.
Praktykowanie masażu jest zarazem fizycznym zastosowaniem buddyjskiego „Metta”, czyli miłosierdzia. Wykonuje się go więc w duchu kontemplacji, uważności, współodczuwania.

Plan na niedzielę 10 maja:

  • 10:00 – 13:00

  • 16:00 – 19:00

Acro Yoga z Julią Gmosińską 

To już drugie spotkanie w Przemyślu z Julią.

„Od kilku lat odkrywam dziecięcą radość z bycia w ciele, poprzez jogę, taniec w podejściu contact improwizacji, choreoterapię, masaż.

Po kilku latach z ashtanga vinyasa yogą i vinyasa krama yogą, w AcroYodze znalazłam niezwykłe pogłębienie dla praktyki.

Dotychczas brałam udział w warsztatach ze świetnymi i doświadczonymi nauczycielami – m.in. z Almuth Kramer, Jeppe Skovgaardem i Michałem Maciaszkiem.

Uczestniczyłam w AcroYoga Elemental Immerssion w Bratysławie prowadzonym przez Alexandrę Ruiz, Olivera Chamorro i Yamunę Devi

oraz w spotkaniu German Kula Celebration. gdzie swoją wiedzę przekazywali m.in. Jason Nemer, Julia Weiss, Nina Bella, Boris Acro,

Prowadziłam warsztaty, zajęcia, jam sessions i pikniki acroyogowe w Krakowie oraz Lizbonie, także na największym portugalskim festiwalu jogowym Lisbon Yoga Festival.

Potrzebę bycia w ruchu i kontakcie realizuję także biorąc udział w zajęciach w oparciu o inne techniki pracy z ciałem, głosem, rysunkiem intuicyjnym.”

DSC_4949DSC_4955

Nauczycielka poprowadzi nas ścieżkami

Jogi: akrobatycznej i terapeutycznej.

Zdjęcia z ostatnich Warsztatów

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.